Sitter här på mitt hotellrum och njuter av en grenomkörd hjärna. Har idag gått utbildningsdag 2 av 4 och får till mig så mycket saker att reflektera över. Att det är 2 dagar kvar gör att jag mentalt gör kullerbyttor i sängen här i mitt lilla hotellrum ( hade gjort det på riktigt om jag orkat ). Har nog aldrig känt mig så här trött i huvudet på någon utbildning innan för jag vill suga in varenda lite detalj. Det är nämligen så att jag har siktat på detta i ungefär 6 år. Den har liksom ropat på mig och önskat att jag ska bli varse om dessa mentala verktyg ( som jag inser att jag kört hela tiden ). Nu har jag namn på dem! Jag hade inte fel! Jag får ännu mer i min verktygslåda och jag samlar magi till det där jag så gärna vill öppna dörrarna
När jag inte är i lägenheten där utbildningen är så är jag här på rummet. I går natt sov jag 10 (?!?!) timmar. Helt enligt planerna faktiskt för jag ville ge mig själv en riktig boost i både sömn, mat och positiva kunskaper och energier.
Fan vad jag är taggad.
Ser förövrigt ut som en ömsande ödla från halsen och upp. En spännande effekt av dessa nya krämer jag använder för att bli vacker i min hud… intressant att det är det den ska göra känner jag nu när jag tittar på mig själv i spegeln… när jag tänker att den ska göra huden vacker så kommer liksom den där ramsan upp automatiskt i huvudet. ” Vill man bli fin dår man lida pin ”.