

Nu drar det snart igång! Världens roligaste säsong av träningshelger och vet ni? Första helgen är här i Johannesvik på Västkusten! Jag är runt om i Sverige med dessa helger som Swecamp arrangerar och tycker såklart att det är lite extra kul att få möjligheten att visa upp detta magiska koncept ”hemma”.
Mina bloggläsare får dessutom ett extra bra erbjudande om du uppger rabattkoden: PTCAMILLA om du anmäler dig innan fredag ( 7 april ). Då betalar du endast 2700:- för hela helgen ( ordinarie pris är 3000:-) Mer info om innehåll och boende hittar du på Swecamps hemsida. Glöm ej att uppge koden: PTCAMILLA för att få din rabatt.
Så ta med kompisarna och boka in er plats redan idag. En helg med sprakande inspiration inom träning, mat och motivation utlovas. Vi ses där!
